Adaptacija darželyje: kaip padėti vaikui lengviau adaptuotis?

04/16/2018 09:00
04/16/2018 10:30

Ne visi tėvai gali ir nori auginti savo mažuosius namuose patys visą laiką. Visiškai normalu, kad vaikų auginime padeda seneliai, auklės, darželis ir kiti žmonės bei institucijos - vaikui užauginti reikia viso kaimo. 

Ši paskaita skirta tėvams, kurie ruošiasi perduoti dalį vaiko priežiūros ir auginimo pareigų kitiems žmonėms - ar tai būtų seneliai, ar auklės, ar darželis, ar dienos priežiūros centras. Labai svarbu, kad vaikas užmegztų prieraišų ryšį su tais žmonėmis, kurie jį priežiūrės tada, kai jis nebus kartu su tėvais. Šioje paskaitoje kalbėsime apie tai, ką tėvai gali padaryti, kad padėtų vaikui pasiruošti būti prižiūrimam kitų asmenų, kaip padėti vaikui sukurti prieraišų santykį su jį prižiūrėsiančiais amenimis, kaip išlaikyti vaiko prisirišimą prie tėvų ir į ką atkreipti dėmesį, kad laiku pastebėtumėte, jog kažkas vyksta ne taip, kaip būtų vaikui geriausia.

Adaptacija darželyje

Paskaita vyks 2017 m.

  • balandžio 16 d. 9.00  val. internetu.
  • gegužės 16 d. 18 val. Vilniuje
  • birželio 11 d. 9 val. Internetu gyvai.
  • rugpjūčio 27 d. 9 val. Internetu gyvai

Tiksli vieta pranešama užsiregistravusiems asmenims. Paskaitos trukmė apie 2 val.

Norėdami užsiregistruoti užpildykite šią formą:

Registracija į paskaitas

 

Paskaita vyks Kaune

  • Kol kas nesuplanuota.

      

Paskaitą skaito socialinė darbuotoja, žindymo konsultantė, 5 vaikų mama Rima Kurtinaitienė

Nusprendėte visgi samdyti auklę? Atsiųskite ją į seminarą "Auklės dilema", kad jos ir jūsų vaiko priežiūros lūkesčiai taptų kaip galima labiau panašūs.

Kitos paskaitos apie prieraišumą