Mama Diana apie Patapum

Diana

Apie nešyklę susimąsčiau, kai vaikui buvo 5 mėn. Iš aplinkui vaikus auginančių mamų/ draugių rekmendacijų ir patarimų nesulaukiau, nes niekas nesinaudojo. Tačiau mano vaikelis augo gana sparčiai ir darėsi vis sunkesnis, todėl ant rankų išlaikyti vaiko ikgai negalėjau. Internete sužinojau apie keliaujančio slingo seseriją, nusprendžiau išbandyti Patapum nešyklę - ji mums tiko ir pagal amžių (6 mėn.), ir pagal svorį (vaikas svėrė 10kg). Kaip taisiklingai užsidėti nešyklę, sužinojau iš youtube vaizdelių. Savo įspūdžius apie Patapum nešioklę suskirsčiau į pliusus ir minusus.

Pliusai: nešioklė lengva, iš natūralios orui pralaidžios medžiagos, todėl ir karštą vasaros dieną su ja jautėmės komfortiškai. Ją lengva užsidėti ir nusiimti vienai pačiai, be aplinkinių pagalbos. Ji puikiai paskirsto vaiko svorį, neapkraudama nei vienos kūno vietos per daug. Vaikas jaukiai prigludęs prie mamos, jausdavosi saugiai ir ramus (nurimdavo, darydavosi, užmigdavo). Patogi vaikui poza nešyklėje, yra dvi nešiojimo padėtys - ant pilvo ir ant nugaros (kaip kuprinė). Nešyklę gali užsidėti skirtingo sudėjimo, ūgio žmonės (nešiojo ir mano vyras ir aš).

Minusai: vaikui nuspausdavo kojytes (po 30 min. nešiojimo), ties kojų sulinkimais. Bandžiau įvairius diržų suveržimo tamprumus, tačiau nuspaudimo neišvengdavome. Gana žema nugarėlė, visai neprilaiko galvytės, yra tam skirtas tinklelis, bet man pasirodė nepatogus (ypač lyjant). Vaikas kramto diržus (jie jam tiesiai prie burnos), todėl reikalingos apsaugėlės.

Ačiū jums už suteiktą galimybę išbandyti ir pasidžiaugti Patapum nešyklę. Mums ji labai patiko ir buvo puiki pagalbininkė nešiojant vaikelį.