Mama Ernesta apie trikotažinę vaikjuostę

Ernesta

Siunčiu mūsų istoriją:

Nupirko tėvai karalaitei karietą (vežimą, suprask), ir jau įsivaizduoja, kokia ji laiminga bus, kaip miegos jame po 3 valandas ir kaip jie važiuos važiuos... Gimė ta karalaitė ir pasakė: „Patys Jūs ir važiuokit toj būdoj!“. Mažoji išimtinai retais atvejais vežime pabūdavo 30-40 minučių, o tada pradėdavo verkti, norėdavo į glėbį, ieškodavo šilumos ir artumo. Nebežinojom, ką bedaryti, nes ėjimas į lauką tapo kančia ir grįždavome su vyru pikti ir irzlūs. Galiausiai nebenorėjome eiti į laiką visai.

Pasiguodžiau draugėms ir viena geroji fėja pareklamavo „keliaujančio slingo seriją“. Buvau girdėjusi apie vaikjuostes, bet pati nebūčiau sugalvojusi jos pirkti ar išbandyti. Bet surizikavau, juk parasti nebuvo ko.

Išbandėme mes BOBA WRAP vaikjuostę. Įsidėjau aš ją, o ji garsiai užprotestavo. Nusiminiau, negi ir tai jai netiks. Ką dabar darysiu? Vėl guodžiuosi tom pačiom draugėm ir tada kita geroji fėja patarė: „taigi nestovėk ją įsidėjus... vaikčiok, spyruokliuok. Dabar įsideda, stovi ir laukia kas bus“. Bandom vėl. Įsidedu ir dirbu: spyruokliuoju, vaikštau ir pati netikiu savo akimis... mano nemiegantis ir nuolat virkaujantis vaikas rimsta rimsta rimsta... užmiega! Ir nuo tada mūsų gyvenimo kokybė pagerėjo labai labai daug kartų. Nereikia tįsioti to sunkaus vežimo, visur galime nueiti ir prieiti. Svarbiausia, kad net kai kamuoja pilvo bėdos, prisibintuojame mažiukę prie savęs ir ji per kelias akimirkas nurimsta, užmiega. Namie galiu tiek nuveikti. Ji miega sau rami prie mano krūtinės, o aš turiu kelias valandas tylos ir ramybės sau, reikalams sutvarkyti, ar buičiai prižiūrėti. Vyras irgi mažylę mielai nešioja. Įsigijome tokią pačią nešyklę, ir abu vieningai pripažįstame, kad tai geriausiai investuoti pinigai ir labai greit atsiperkantys, nes vaikjuostė ne tik patogu, bet ir suteikia daug gerų šiltų emocijų, kai mažylė šalia manęs. Tikiu ir matau, kad jai taip pat šis pirkinys labai patinka.

Ačiū Jūsų projektui, kad padarote mamas, tėčius ir jų mažylius laimingais