Mama Ieva apie Mei Tai

IevaLabai dėkoju "Keliaujančio slingo seserijai", kad taip greitai pagelbėjo su nešiokle. Išbandyti nešioklę teko priverstinai, kadangi "įsitaisiau" rankos sausgyslių uždegimą. Ir kaip tyčia tada mūsų mažylei pradėjo dygti dantukai, skaudėti pilvuką. Teko valandomis mažylę nešioti ant rankų.

Išbandėme "mei tai" tipo nešioklę. Iš pradžių sunkokai sekėsi mažylę į ją įsodinti, bet po kelių bandymų pavyko. Pirmą kartą mažylė jautėsi keistai, nerimo, pradėjo verkti, pabuvom apie 5-10 min. Sekančią dieną vėl bandėme, ir ji ten išbuvo visą pusvalandį, kol užmigo. Man labai patiko, kad ji iš karto aprimdavo ir imdavo snausti po kokių 10 min ramaus siūbavimo. Nešioklės pagalba galėdavau net valgyti pagaminti. Tai labai palengvino gyvenimą ir stipriai neapkraudavau skaudančios rankos. Po kokios savaitės nešiojimo, mažylei pradėjo darytis nuobodu taip sedėti, ji kiek įmanoma labiau suko galvytę į šonus, beveik išsiropšdavo iš nešioklės, kad galėtų matyti kas dedasi. Kadangi bandymų metu buvo tik 4 mėn, nenorėjau veidu į pasaulį sodinti, be to ir kažkaip nesigavo, nepatogu atrodė. Teko dirbti šonu pasisukus. ramiai vaikštant lauke super, tokio sukinėjimosi nebūdavo. Bet reikia pažymėti, kad mūsų mažylė yra labai aktyvus, judrus, smalsus kūdikis, todėl kiekviena minutė, išbūta ramiai, verta aukso. Pliusai: rankos praktiškai laisvos; mažiau skaudėdavo nugarą; mažylė greitai aprimdavo; ramiai vaikštinėjant galima net ir iki kelių valandų išvaikščioti. Idealiai tinka pasivaikščiojimams lauke.

Minusai: ilgiau nešiojant ir stipriau judant (pvz. tvarkant kamabrius), petnešos užspausdavo pečius ir imdavo tirpti sprandas, rankos. Reikia su ja ramesniais judesiais vaikštinėti. Dažnai tekdavo pataisyti diržus, nes vaikutis atsisėsdavo kreivom pozom (gal, kad vis labai domėjosi kas dedasi aplink ir muistėsi visaip). Lauke reikia diržus kažkur susidėti, kad ant žemės neišsipurvintų kol užsiraišioji.
 Tai mūsų pirmoji išbandyta nešioklė, todėl sulyginti su kitomis negaliu, bet, kad palengvina gyvenimą ir, kad net galima apmažinti rankų, nugaros skausmus, tai tikrai.