Seminarai

Nešioklių mokytojos

Jeigu jums nedrąsu su jūsų mažyliu važiuoti į bendrą seminarą, arba seminaras, kuriame norėjote dalyvauti, ką tik įvyko, o kitas bus tik po mėnesio (per mėnesį kūdikėlis taip daug užauga, išmoksta ir pasikeičia!) galite kreiptis individualios konsultacijos kaip nešioti vaikelį vaikjuostėje, slinge ar mei tai į bet kurią nešioklių mokytoją. Individualios konsultacijos kainą ir pamokos turinį derinkite su kiekviena nešyklių mokytoja.

VILNIUS

Ingrida mob. 8 699 997 45, el. paštas: ringakenga at gmail.com
Rima mob. 8 604 052 37, el. paštas: rimaiste at gmail.com
Ieva mob. 8 682 908 99, el. paštas: samsonaite at gmail.com
Ernesta: mob. 8 615 662 92, el. paštas: arnestukas at yahoo.com
Jana mob. 8-618 607 09, el. paštas: janamargarita at gmail.com

KAUNAS

Laura mob. 8-681 134 85, el. paštas: unikalaura at yahoo.com

KLAIPĖDA

Jana mob. 8-618 607 09, el. paštas: janamargarita at gmail.com

Žindymas užimtoms mamoms

10/25/2017 18:00
10/25/2017 20:00


Žindymas užimtoms mamomsNeturite laiko dalyvauti ilguose žindymo kursuose, bet norėtumėte gauti svarbiausią informaciją ir įgyti labiausiai reikalingus įgūdžius? Nebespėjate į ilguosius žindymo kursus, bet rūpi gauti esminę informaciją? Tuomet ši paskaita kaip tik jums!

2 valandų trukmės paskaitoje sužinosite:

  • kaip kūdikis žinda
  • kaip vyksta žindymas pirmąją valandą po gimdymo
  • kaip laikyti kūdikį žindymo ir atrūginimo metu
  • kaip paduoti krūtį, kad kūdikis ją apžiotų gerai
  • kokios yra žindymo padėtys
  • kaip suprasti kada kūdikis alkanas ir kada jau sotus
  • kaip suprasti, kad pieno gana ir kada kreiptis pagalbos.

Paskaitos kaina besilaukiančiai mamai 20 eur., dalyvaujant kartu su tėčiu 25 eur.

Paskaitos Vilniuje vyksta 

2017 m. rugsėjo 13 d. 18 val.

Paskaita Dvynukų žindymas

01/21/2017 11:00

2016 metų tvarkaraštis

Sausis

Sausio 21 d. paskaita Dvynukų žindymas 11 val.
Sausio 25 d.

Nešyklių seminaras besilaukiančioms ir vaikučius auginančioms šeimoms

10/01/2015 10:00

Ateikite pamatyti ir išmėginti įvairias nešykles: paminkštintus ir paprastus slingus, įvairių firmų ir namines vaikjuostes, vaikmaišius, mei tai, Kenga-tai, sukonstruotas „Bondolino“, „Ergo Baby Carrier“, ir kitas nešykles. Išmoksite rištis vaikjuostę pastiprintu kryžminiu rišimu, nešioti vaikelį su slingu ir mei tai nešykle. Mamos (ir tėčiai) laukiami kad ir su pačiais mažiausiais kūdikėliais - juk mažylius galima, ir reikia, nešioti nuo pat gimimo. O besilaukiančios moterys įvairius nešiojimo būdus galės išbandyti su atitinkamo dydžio lėle.

Būtinai atsineškite visas savo turimas nešykles!

Prieraišumas po trejų

09/09/2015 18:30

Kai augini kūdikius ir mažylius, saugaus prieraišumo formavimo įrankiai labai paprasti ir dažniausiai fiziniai - laiku pamaitinti, panešioti, pamyluoti, padėti užmigti. Vaikui augant fiziniais poreikiais iš dalies vaikas ima pasirūpinti pats - išmoksta past pavalgyti, pasiimti maisto, užmigti ir išmiegoti visą naktį, fizinį pamylavimą (kurio vis dar reikia) pamažu keičia emocinio kontakto poreikis. Ar sulaukus trejų tėvai jau gali atspūsti: viskas padaryta, vaikas saugiai prisirišo prei tėvų ir nuo dabar galėsime tiesiog gyventi savo gyvenimą? Ne! Nė vieni tėvai nėra apsaugoti nuo vaiko prieraišumo tėvams praradimo ir reikia būti budriems, kad jį išlaikytume.

Paskaitoje "Prieraišumas po trejų" sužinosite:

Nešiojimo mokymai ir nešyklių demonstracija jūsų namuose

Geriau vieną kartą pačiai pabandyti, nei šimtą kartų pamatyti!

Mokau nešioti įvairiose ergonomiškose nešyklėse, atsivežu pavyzdžius į jūsų namus. Demonstruoju vieną nešiojimo būdą austoje vaikjuostėje, nešiojimą trikotažinėje vaikjuostėje, slinge. Padedu taisyklingai įsidėti vaikutį į sukonstruotas nešykles. Daugelis įvairių, šiuo metu Lietuvoje parduodamų nešyklių vienoje vietoje, taip nerasite jokioje parduotuvėje! Jums niekur nereikės važiuoti su mažutėliu - visos nešyklės atkeliauja tiesiai į jūsų namus! Jus konsultuoja sertifikuota nešiojimo mokytoja, kuri nėra suinteresuota jums ką nors parduoti, todėl galėsite išgirsti nešališką ir objektyvią informaciją apie visas nešykles. Jums lieka Jūsų asmeninė patirtis su nešyklėmis, kuria remdamasi galėsite nuspręsti ar jums reikia nešyklės ir kurios, bei rašytinės vaikjuostės ir slingo rišimo instrukcijos.

Nešyklės, kurias individualios konsultacijos metu galėsite išbandyti:

Surinktas turinys