Keliaujančio slingo seserija

www.geramama.lt ir Asociacija „Už vaikų nešiojimą“
PRISTATO PROJEKTĄ

Keliaujančio slingo seserija

Keliaujančio slingo seserija - tai projektas, kuris padės mamoms, gyvenančioms toli nuo sostinės išbandyti įvairias nešiokles. Jei gyvenate ten, kur negalite išbandyti slingo ar vaikjuostės, ar mei tai - šis projektas jums padės!

Kas yra slingas? Slingas išvertus iš anglų kalbos reiškia nešioklę. Šiuo bendru vardu mes pavadinome visas minkštas ergonimiškas nešiokles, dalyvaujančias projekte. Projekte dalyvauja:

 • vaikjuostė Dublin Hoppediz,
 • plona vasarinė vaikjuostė Montreal,
 • trikotažinė vaikjuostė Boba (iš www.nesiokles.lt) NAUJA SESERIJOJE! Plačiau apie trikotažinę vaikjuostę Boba...
 • paminkštintas slingas su žiedais (M dydžio),
 • „mei tai“ nešioklė (iš http://www.kenga.lt ),
 • Patapum nešioklė (nuo 5 mėn. iki 1.5 metų),
 • Bondolino nešioklė, tinkama nuo kūdikiui nuo 3 kg,
 • paprastas slingas(iš http://www.kenga.lt )
 • sukontruota nešyklė Ergobaby Original ruda siuvinėta (iš www.kotryna.lt )
 • sukontruota nešyklė Ergobaby Original smėlinė su įdėkliuku naujagimiui (iš www.kotryna.lt )

Keliaujančiu slingu vadinsime visas šias nešiokles, nes jų paskirtis yra keliauti iš vienos mamos pas kitą ir padėti mamoms nešioti vaikučius. Mamos, nešiojusios vaikučius toje pačioje nešioklėje, vienijasi į seseriją.

Jūs galite pasirinkti vieną iš jų, kurią norėtumėte išbandyti su savo vaikučiu.

Kokios patekimo į seseriją sąlygos?

 1. Jūs turite turėti nešiojamo amžiaus vaikutį.

 2. Jūs turite norėti jį nešioti.

 3. Jūs turite išsirinkti vieną iš nešioklių, kurią norėtumėte išmėginti.

 4. Jūs turite užsiregistruoti dalyvavimui projekte.

 5. Gavusi nešioklę, ja galėsite naudotis dvi savaites.

 6. Po dviejų savaičių įsipareigojate išsiųsti nešioklę (prieš tai ją išskalbusi ir išlyginusi) kitai mama, kurią nurodys projekto koordinatorė

 7. Po dviejų savaičių ar jų eigoje aprašyti savo nešiojimo patirtį ir nešioklės privalumus bei trūkumus. Taip pat pagal galimybes nusifotografuoti. Jūsų pasakojimas (jei sutiksite, ir nuotraukos), bus skelbiamas interneto svetainėje http://www.geramama.lt

Nešioklę jūs gausite nemokamai, o dalyvavimas projekte jums kainuos pašto išlaidas, išsiunčiant nešioklę kitai mamai. Visos nešioklės yra pažymėtos Asociacijos „Už vaikų nešiojimą“ ženklu.


Norinčias dalyvauti projekte prašome registruotis užpildant šią regstracijos formą ir su jumis 1-3 dienų eigoje susisieksime!

Dabar galite tapti Keliaujančio slingo seserijos gerbėjais ir savo nuotykiais bei nuotraukomis dalintis Facebooke.

Komentarai

išbandėme slingą

Labai gaila, kad vėlokai radau  jūsų tinklalapį su tokiais nuostabiais dalykais, skirtais vaikų nešiojimui. Sūnui buvo gal 3 mėn., kai "Norfos" parduotuvėje nusipirkome lenkišką nešioklę"kengūriuką". Smagiai nešiojom vaiką iki tol, kol leido jo svoris ir "apimtys". Buvome įžengę į 10mėn.,kai radau internete informaciją apie Keliaujančio slingo seseriją ir vis tik nutariau išbandyti slingą, nes kaip tik tuo metu slingas su paminkštinimu laukė savo naujo "šeimininko". Užpildžiau prašymą gauti slingą ir...pamiršau. Prieš pat Kalėdas paštininkė beldžiasi su siuntinuku, o aš, pamačiusi siuntėjo pavardę"Paulauskienė", pajuokavau - va, nežinomų giminių Kaune atsirado, dovanas siunčia neįspėję (mano mergautinė pavardė Paulauskaitė).Skubam išpakuot siuntinį - ogi ten slingas, apie kurį jau ir pamiršau per rūpesčius :)Sūnui buvo labai juokinga, kad aš jį "rišu" sau prie šono ir mes kartu vaikštom :) Jam rūpįjo ir žiedus patampyt ir mane už plaukų ...žodžiu - atrakcija...Aš pati galiu pasakyt, kad tikrai smagus daikčiukas yra slingas, ir gaila, kad anksčiau nesužinojau, kad tokių "reikalų"yra. Sėkmės visoms, nešiojančioms, bandančioms įvairias nešiokles. Nieko nėra smagiau, kai atbėga jau dabar maniškis ir prisiglaudžia taip, kad atrodo prilips ir neatplėši... Nešioti reikia dabar, kol jie dar to nori ir kol ...pakeli...  :)))))

Patirtis naudojant slingą

Sveiki, noriu pasidalinti patirtimi naudojant slingą. Deja turiu pripažinti, kad jis mums netiko. Mano dukrytė gimė labai didelė, 4,5 kg ir 59 cm, tad dabar būdama 3,5 mėn. ji sveria beveik 8 kg. Prisipažinsiu, nešioti ją tikrai sunku, be to ji nenori būti prisiglaudusi pilveliu prie manęs, nurimsta tik tada kai gali viską matyti. Be to, turėjom problemą su kojytėmis, kairiojo klubo displazija, tad kol nešiojo įtvarą labai įprato būti išskėstomis kojytėmis ir nelabai patinka ilgiau būti jas suglaudus. Miegančios nešioklėje nenešiojau dėl svorio ir jau prasidėjusių nugaros skausmų, na o nemieganti ji slinge tiesiog nenorėjo būti. Nuoširdžiai tikiuosi, kad kitos nešioklės mums patiks ir tiks labiau.