Mei tai

Mama Ieva apie Mei Tai

IevaLabai dėkoju "Keliaujančio slingo seserijai", kad taip greitai pagelbėjo su nešiokle. Išbandyti nešioklę teko priverstinai, kadangi "įsitaisiau" rankos sausgyslių uždegimą. Ir kaip tyčia tada mūsų mažylei pradėjo dygti dantukai, skaudėti pilvuką. Teko valandomis mažylę nešioti ant rankų.

Mama Lina apie Mei tai

LinaPirmiausia esu labai dėkinga už nuostabią idėją ir galimybę tokiu būdu išbandyti nešioklę! Kartais per skaudu bandymams išleisti solidžią sumą, tuo labiau, kad nelabai aišku, ar vaikeliui toks variantas tiks.

Aš bandžiau Mei Tai nešioklę. Rinkausi tokią, kurią planavau ateityje nusipirkti. Deja, mano mergaitei neprigijo: gal jai nepatiko būti suspaustai, gal dar per maža buvo... Išbandėm gal tik kokius 5 kartus. Man pačiai truputį baisu buvo, kad nesulaužyčiau...

Šiuo metu esu nusipirkusi slingą su žiedais, bandome prisijaukinti.

Ačiū už nuostabią nešioklių idėją ir linkiu Jums sėkmės šiame švietėjiškame kelyje !!!

Mama Dovilė apie Mei Tai

DovileVisų pirma, norėčiau darkart viešai, garsiai ir nuoširdžiai padėkoti Seserijai už šią puikią iniciatyvą. Ačiū Jums už visą informaciją, palaikymą bei, žinoma, pačias nešynes. Iki gimdymo neplanavome aktyviai nešioti savo mažojo nešynėje (ne dėl to, kad būtume prieš jas nusiteikę, – tiesiog nemanėme, kad prireiks), iškartpo sūnelio gimimo paaiškėjo, kad jis tikras ,,rankinukas’’. Visą pirmą mėnesį, tiesiogine to žodžio prasme, prasėdėjau ant sofos ir laikiau mažylį rankose, kad tik jis pamiegotų. Mat, jokia kita vieta ponuliui netiko. Buvo ir alkanų dienų, kai negalėjau net pavalgyti, nes, vos padėjus, jis imdavo graudžiai verkti. Žinojau, kad naujagimystė greitai praeina, stengiausi ja mėgautis, bet vis vien reikėjo ieškoti išeities.

Mama Ieva apie Mei Tai

Iš pat pradžių, kai dar laukiausi, žinojau, kad vaikelį norėsiu nešioti. Nešiojant ir mobilumas, ir ryšio artumas didesni. Žinodama savo ketinimus jau iš anksto nusipirkau nešioklę mamų mugėje (pavadinimo net nežinau, tailandietišką kažkokią). Pirkdama dar nežinojau esminių niuansų, kad vienose nešioklėse vaikelis kabo ant kirkšnių, kas nėra nei patogu ,nei sveika vaikeliui, kitose - vaikelis gražiai prilaikomas nešioklės, negadinant stuburo ir mažyliui būna patogu . Deja, pataikiau nusipirkti neteisingą nešioklę, kurioje mažylė visai nenori būti. Tada atradau šį projektą ir esu dėkinga už galimybę išbandyti kitas nešiokles. Išbandžiau Mei tai. Pirmas dvi dienas sekėsi nelabai kaip, nes vaikelis irgi buvo nepatenkintas, gal ne visai teisingai prisirišdavau. Trečią dieną viskas pavyko puikiai, ir tikrai abi su dukrele labai dėl to džiaugėmės. Prisirišus nešioti tikrai lengviau, nei ant rankų. Vienintelis minusas šios nešioklės, kad po kažkiek laiko diržai atsilaisvina, ir reikia juos vėl įtempti. Į lauką su nešiokle taip ir neišėjom, nes neturėjom tinkamos aprangos, po kuria palystų ir vaikelis, kad nesušaltų nugarytės. Manau, vasaros laikotarpiui mei tai - puikus variantas ir į lauką. Linkiu gražių potyrių visoms mamos ir visiems tėveliams nešiojant ir auginant savo atžalėles!

Mama Raminta apie Mei Tai

Paskutinė mūsų bandyta nešynė Mei tai išsiskiria iš kitų labai gražiu paveikslėliu ir kišene. Vyras sakė, kad tai - vienintelė nešynė, su kuria nešiojant nespaudė pečių. Aš šio privalumo, lyginant su Patapum ir Bondolino, nepastebėjau. Mei tai, kaip ir Patapum, užima mažai vietos, jei reikia ją transportuoti kuprinėje. Šiaip yra panaši į Patapum, tik Mei tai yra minkštas juosmes diržas, o Patapum jis buvo pakietintas. Patogu, kad galima nešioti įvairiomis pozomis, yra paaukštinta dalis galvytei prilaikyti.

Mama Renata apie Mei Tai

Visų pirmiausia, tai noriu padėkoti už tokią galimybę išbandyti Mei tai nešioklę. Iš pradžių atrodė, kad bus gan sudėtinga užsirišti, bet po kelių bandymų greit įgudau. Nešioklė ypač pasitarnavo, kai reikėdavo nuvesti vyresnę dukrą į darželį ar pasiimti iš jo - atstumas vos 5 min. kelio ir, Mei tai dėka, nebereikėjo tįsti vežimo!!! Man patiko, kad vaikas stabiliai laikėsi nešioklėje, aš nejaučiau jo svorio ir neskaudėjo nugaros.
Nešioklėje sūnus nurimdavo, dairydavosi į šonus, nors jam gana greit atsibosdavo.. Bet nešioklė labai pasitarnavo, kai dygo pirmasis dantukas ir berniukas buvo irzlesnis - tas sūpavimas jį, matyt, nuramindavo, o ir man nešioti buvo kur kas lengviau nei įprastai ant rankų.
Kadangi Mei tai nešioklė pas mus užsibuvo ilgesnį laiką, tai spėjau ir pasisiūdinti, taigi dabar turim nuosavą ir naudojam beveik kasdien! Mūsų atsiliepimai ir rekomendacijos patys geriausi!!!!!!

Mama Asta apie Mei tai

Turbūt reikėtų pradėti nuo to, kad turime nuostabų sūnelį, kuris nuolat nori būti ant rankų. Kadangi daug jį nešiojau, pagalvojau, kad neblogai būtų įsigyti nešioklę, kuri palengvintų nugarai tenkantį krūvį, leistų laisviau judėti ir užtikrintų sveiką vaikučio sėdeseną. Taigi, užsiregistravau projekte ir nekantriai laukiau, kada galėsiu išbandyti mei tai. Kai gavome mei tai nešioklę, mūsų sūneliui buvo 6 mėnsiai.
Pirmiausia norėčiau pasidalinti savo pačios įspūdžiais apie mei tai. Nešioklės užsidėjimo būdai nėra sudėtingi, viskas pavyko iš pirmo karto ir sklandžiai, bet man pasirodė nepatogu. Jau tas diržų ilgis... tiesiog žudo. Dar labai nepatogus momentas, kai diržus reikia įtempti taip, kad vaikelis prie manęs gerai priglustų (stringa tie diržai ant drabužių, be to, drabužiai susijaukia).
Taigi, dėl mei tai patogumo mamai duodu minusą. Nugaros, nešojant vaikelį su šia nešiokle, tikrai neskauda ir šiuo atžvilgiu galėčiau duoti pliusą.

Mama Giedrė apie mei tai nešyklę

Sužinojusi iš pažįstamos apie šią šaunią iniciatyvą ir pamačiusi kaip ji slinge nešioja savo dar poros mėnesių neturintį sūnelį, nusprendžiau, kad ir aš norėčiau išbandyti. Juolab, kad dukra tuo metu buvo tikrų tikriausias „rankinukas“. Išsvajoti pasivaikščiojimai stumiant vežimėlį baigdavosi dukros nešimu ant rankų ir nugaros skausmu.

Taigi, pasižiūrėjau nešioklių sąrašą ir išsirinkau Mei Tai nešioklę. Pirmasis bandymas buvo nesėkmingas, kadangi pasirinkau netinkamą laiką ir nesupratau, kad nešioklės apatinę dalį reikia susiaurinti, nes dukrytei nepatogu. Buvau aprėkta. Vėliau pasiskaičiau internete ir pasinaudojusi kitų mamų patarimais išmokau kaip reikia elgtis su šia nešiokle.

Mama Aušra apie MeiTai

 

Kai gavome nešioklę, puolėm matuotis, buvo įdomu ne tik man, bet ir
mažyliui. Pasivaikščiojom kelioliką minučių, ir jam pabodo. Taip
mėginome pratintis kelis kartus, bet vis nepatiko jam ten būti. Manau,
jei būčiau užsisakius kiek anksčiau, būtų geriau sekęsi, nes dabar
išskėstom kojytėm jam ten buvo nepatogu, sulenktom taip pat, vis
sugebėdavo iškišti pro apačią. Paskutinėmis dienomis, kai jau
ruošėmės atsisveikinti su nešiokle ir darėme nuotraukytes, su
susidomėjimu dairėsi ir ramiai buvo nešioklėje.
Labai ačiū už galimybę išmėginti nešioklę ir sužinoti, kokia ji yra.
Buvo tikrai įdomi patirtis tiek man, tiek ir mano mažyliui. 

 

Mama Rasa apie Mei tai

Ačiū už galimybę pabandyti mei tai! Ją galiu palyginti tik su womar nešiokle, bet išties tai nepalyginami dalykai. Womar nešioklės uždėjimo procesas trukdavo ilgokai, o išimti užmigusį vaikelį buvo visiškai neįmanoma jo neišbudinus (ir ypač dėl lipukais susegamų šonų). Mei tai patiko nuo pat pirmos akimirkos, kai pirmojo išbandymo metu, mano 2,5 mėn sūnelis joje užmigo. Prisiglaudęs prie manęs neturėjo kaip daug judėti, tai daug greičiau nurimo. Užsirišimo metu patiko, kad vaikelis padedamas vos akimirkai, nereik ilgai raišiotis ar segiotis, taigi neerzina dar labiau verkiančio vaiko (o man nešioklė tada ir reikalingiausia). Lygiai taip pat ir nusirišant: viena ranka laikydavau vaikelį prispaudus prie savęs, o kita atpainiodavau mazgelius, jokio bruzdesio ar judesio ir mažasis nepabusdavo. Taigi išbandymo metu nešioklė pasitarnavo puikiai, įvertinčiau ją 10 balų.

Surinktas turinys